Dokarmianie ptaków zimą

 

Idą święta ...

Nie dla 5G

Segregacja śmieci

Gmina wesprze Spółdzielnie

Spółdzielnia dla mieszkańców

Jesienne porządki

Nowy wygląd bloków

ODS Malwa i SAK Karuzela dla ostrowieckich seniorów

K O M U N I K A T

Spółdzielnia Mieszkaniowa “Krzemionki” w Ostrowcu Św. informuje, że dostawca ciepła Miejska Energetyka Cieplna sp. z o.o. w Ostrowcu Św. od dnia 1 grudnia 2021r. wprowadza nową taryfę ciepła dla celów centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody, która będzie skutkować podwyżką ceny 1 GJ energii cieplnej o 43 %. Nowa taryfa spowoduje wzrost kosztów dostawy ciepła co i ccw dla Spółdzielni Mieszkaniowej “Krzemionki” o około 30%.

26.06 - rozliczenie za ciepło

Komunikat dla mieszkańców os. Ogrody 24

Szanowni Mieszkańcy Budynku Ogrody 24

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej  „Krzemionki”   w Ostrowcu Św. informuje, że Rada Nadzorcza Sp-ni na posiedzeniu w dniu 18.05.2020 r. odrzuciła projekt uchwały (z wniosku Zarządu), wprowadzenia dodatkowego odpisu na fundusz remontowy, celem przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych oraz przyspieszenia prac remontowych w nieruchomości Ogrody 24. Decyzję swoją motywowała  małym odzewem ze strony mieszkańców budynku na przeprowadzoną ankietę.

Remonty w SM "Krzemionki"

Podsumowanie termomodernizacji 2019

Zima na osiedlach SM Krzemionki

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Zasady segregacji śmieci

Inwestycje na osiedlach

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Krzemionki” zatwierdziła I etap planu rzeczowo-finansowego remontów nieruchomości, zaplanowanych na 2020 rok. W bieżącym roku rozpocznie się docieplenie ścian wraz z wymianą stolarki okiennej na klatkach schodowych i w piwnicach oraz remont daszków wiatrołapów w blokach 105 i 111 na osiedlu Rosochy.  Planowany koszt remontów w tych nieruchomościach to 310 tysięcy złotych. Przy czym w tych blokach prace zostały rozłożone na dwa lata, w  bieżącym zostanie zrealizowany pierwszy etap.